Александар Вучич вступив на посаду президента Сербії

Середа, 31 травня 2017, 13:48

Новий президент Сербії Александар Вучич склав присягу перед будівлею парламенту в Белграді і таким чином вступив на посаду.

Про це повідомляє портал B92.

"Присягаюся всі свої сили присвятити збереженню суверенітету і територіальної цілісності Республіки Сербія, включаючи Косово і Метохію як її складову частини, а також реалізації прав і свобод людини, поваги і захисту Конституції і закону, збереженню миру і добробуту всіх громадян Республіки Сербія і буду сумлінно і відповідально виконувати свої обов'язки", - заявив президент.

Після виголошення присяги Вучич попрямував до почесного підрозділу військ, де мав заслухати звіт головнокомандувача армії.

Церемонія передачі повноважень від попереднього президента Томіслава Ніколіча запланована на 13.10 за місцевим часом.

Зазначається, що початок п’ятирічного терміну повноважень Вучича ознаменувався протестами кількох організацій і рухів. Масові і тривалі протести відбулися у Сербії і одразу після обрання Вучича президентом на початку квітня.

У вівторок ввечері Вучич склав повноваження прем’єр-міністра. Тимчасово виконувати обов’язки прем’єра буде виконувати глава МЗС Івіца Дачич.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.