В ЄС вже не мають сумніву, що дії РФ є нападом на Україну - екс-прем'єр Естонії

Середа, 31 травня 2017, 16:29

Екс-прем’єр Естонії Тааві Рийвас заявив, що у Європейському Союзі вже немає сумніву, що дії Росії є нападом на Україну.

Про це екс-прем’єр Естонії заявив в інтерв'ю "Європейській правді".

"Не думаю, що хтось із лідерів ЄС не розуміє, що йдеться саме про російську агресію. І якщо на початку в окремих країнах були певні сумніви щодо належності "зелених чоловічків", то нині весь світ розуміє, що це агресія", - сказав він.

За словами Рийваса, у ЄС всі розуміють, що відбувається.

"Та й Україна представила достатньо доказів, що на Сході України використовується саме російська зброя та є російські солдати", - додав він.

Відповідаючи на запитання, чи може Естонія стати наступною країною, проти якої відбудеться російська агресія, Рийвас сказав, що це вкрай малоймовірно, оскільки Естонія є членом НАТО з 2004 року.

"Я не маю жодних сумнівів у дієвості принципу колективної оборони Альянсу. Тому я не думаю, що можливий будь-який тип агресії проти Естонії з боку РФ", - вважає екс-прем’єр Естонії.

Детальніше читайте в інтерв'ю з екс-прем’єром Естонії Тааві Рийвасом на сайті "Європейської правди": "Екс-прем'єр Естонії: Росія діє в Західній Європі навіть агресивніше, ніж у сусідніх країнах".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.