Конгрес США схвалив бюджет із $560 млн допомоги Україні

П'ятниця, 5 травня 2017, 08:12

Обидві палати Конгресу США ухвалили консолідований закон про бюджетні асигнування на 2017 рік, згідно з яким на програми допомоги Україні планують виділити не менше $560 млн.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомило посольство України в США.

"Україна високо цінує двопартійну підтримку у Конгресі США! Обидві законодавчі палати ухвалили Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2017 рік, згідно з яким на програми допомоги Україні планується виділити не менше 560 мільйонів доларів", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що наступним етапом набуття чинності законом стане його підписання президентом США Дональдом Трампом.

Як раніше повідомлялося, на військову і безпекову допомогу Україні до кінця бюджетного року (до 1 жовтня) планують виділити не менше 238 мільйонів доларів.

без врахування кредитних гарантій, які цього року поки не розглядаються, асигнування на інші програми допомоги планується навіть збільшити - на 27 мільйонів доларів США, порівняно з 2016 роком.

За даними посольства, виділені кошти на зміцнення оборонних і безпекових можливостей України є лише частиною від загальної суми 350 мільйонів доларів, яка може повністю бути використана після 1 жовтня 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.