Німеччина пропонує стягувати плату з Британії за доступ до ринку ЄС - ЗМІ

Неділя, 7 травня 2017, 10:09

Німецькі чиновники запропонували надати Великій Британії доступ до єдиного ринку Європейського Союзу в обмін на певну оплату.

Така пропозиція міститья у доповіді Міністерства фінансів Німеччин, повідомляє Reuters.

У 35-сторінковій доповіді щодо потенційних витрат Німеччини після Brexit йдеться про те, що британський вихід з ЄС загрожує "серйозними економічними наслідками, які матимуть вплив, зокрема, на реальний сектор економіки".

Чиновники Мінекономіки підрахували, що Берліну доведеться платити додатково 4,5 млрд євро на рік до скарбниці ЄС після Brexit. Щоб знизити витрати, вони просувають ідею стягувати плату з Британії за доступу до єдиного ринку.

"Такі майбутні фінансові кошти повинні використовуватися для пом'якшення фінансових наслідків виходу Британії з ЄС (скорочення витрат ЄС або збільшення платежів для інших держав-членів)", - сказав один із чиновників міністерства.

У доповіді також зазначається, що вихід Британії з ЄС призведе до додаткового тиску на німецькі податкові і митні органи через нові податкові зобов'язання для продуктів і послуг від британських компаній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.