Консерватори лідирують на місцевих виборах у Великій Британії

П'ятниця, 5 травня 2017, 12:13

Керівна у Великій Британії Консервативна партія, лідером якої є прем’єр-міністр Тереза Мей, за попередніми результатами впевнено лідирує на місцевих виборах у країні.

Про це повідомляє BBC.

Підрахунок голосів все ще триває. Однак, за попередніми результатами, консервативна партія може розраховувати на 561 місце у місцевих органах влади, відігравши 155 місць у порівнянні із результатами попередніх виборів.

Лейбористи програли 125 місць, у підсумку вони здобувають 403 місця. Ліберальні демократи втратили 28 місць та можуть сподіватися на 143 місця у місцевих радах. Партія Уельсу здобуває 47 місць. Найгірші результати – у Партії незалежності, їй поки що не вдалося виграти жодного місця.

Вибори до місцевих органів влади відбулись у Великій Британії напередодні. Громадяни обирали склад 88 місцевих рад, місця у яких займе 4851 представник.

Вважається, що місцеві вибори продемонструють рівень підтримки політичних партій перед загальними парламентськими виборами, які відбудуться у країні 8 червня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.

Афганський колапс: що впливає на позицію Заходу щодо визнання уряду талібів

Який курс оберуть західні країни щодо захопленого Афганістану і, зокрема, нового уряду, сформованого талібами?