750 німецьких праворадикалів легально мають зброю - ЗМІ

Неділя, 7 травня 2017, 11:27

Близько 750 праворадикалів у Німеччині легально володіють зброєю. Аналогічний показник у 2014 році становив близько 400 осіб.

Така інформація міститься у відповіді федерального уряду на запит депутата Бундестагу з фракції Лівих, повідомляє Deutsche Welle.

Володіння зброєю у Німеччині жорстко регулюється, і зброю найчастіше використовують для відповідних видів спорту.

Дозволи ж на зброю для самозахисту видаються доволі рідко, крім того, у країні діють суворі правила зберігання та використання зброї.

У 2016 число атак зі зброєю на біженців та осіб, які їм допомагають, у ФРН значно зросло і склало 79 випадків  в порівнянні з 30 атаками роком раніше.

На кінець жовтня 2016 року кількість виданих посвідчень на володіння зброєю у ФРН - у тому числі газовими пістолетами та перцевими балончиками - склала близько 450 тисяч, на 63% більше за показник жовтня 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.