ЄК: наразі немає загрози, що Брюссель призупинить безвіз через реформи

Четвер, 1 червня 2017, 18:46

В Брюсселі не бачать причин говорити про можливість призупинення безвізового режиму, попри окремі занепокоєння щодо реформ.

Про це заявив єврокомісар з питань європейської політики сусідства Йоганес Ган, відповідаючи на запитання кореспондента "Європейської  правди" в Києві.

Як відомо, ЄС ухвалив механізм призупинення безвізу, зокрема в разі якщо безвізова країна показує регрес у виконання реформ з безвізового плану, однак щодо України такої загрози немає.

"Наразі немає ознак або причин для того, щоби цей механізм був активований і я не бачу такої загрози на даний момент", - наголосив він.

Йоганес Ган закликав громадян України "радіти тому, що безвізовий режим ближчим часом запрацює" та не перейматися питанням призупинення, хоча перед тим у спілкуванні зі ЗМІ згадав про занепокоєння ЄК щодо виконання антикорупційної реформи.

 "Якщо досягнуті реформи будуть збережені, немає потреби опасатися, що цей механізм буде задіяний", - наголосив комісар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.