На британській військовій базі на Кіпрі стався вибух, поранено одну особу

Вівторок, 13 червня 2017, 09:48

На британській заморській території Декелія, на Кіпрі, у штабі поліції стався незначний вибух, поранено одного поліцейського.

Про це повідомив британський речник штаб-квартири Крістіан Грей, передає The Associated Press.

За словами Грея, влада розглядає вибух, який стався 13 червня перед світанком у Декеліа Гаррісон біля південно-східного узбережжя Кіпру, як кримінальну справу.

Речник заявив, що наразі ведеться розслідування причини вибуху у штабі поліції британської військової бази. 

За даними Cyprus-mail, вибух стався після 3:00 ранку, коли чоловік на мотоциклі підїхав до штабу міліції та кинув гранату, яка спричинила вибух.

Як відомо, Британія зберегла дві військові бази після того, як острів здобув незалежність від британського колоніального правління в 1960 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.