У Вашингтоні завершилося приєднання Чорногорії до НАТО

Понеділок, 5 червня 2017, 20:25

У будівлі Державного департаменту США в Вашингтоні відбулася офіційна церемонія включення Чорногорії до складу Північноатлантичного альянсу.

Про це повідомляє кореспондент Європейської правди.

Міністр закордонних справ Чорногорії Срджан Дарманович передав до депозитарію ратифікаційні грамоти щодо вступу його країни до альянсу.

Дарманович (ліворуч) передає ратифікаційні грамоти заступнику держсекретаря США Томасу Шеннану.

У першій промові в якості керівника країни-члена НАТО прем’єр Чорногорії Душко Маркович заявив, що членство в альянсі вкрай потрібне Чорногорії, щоби зберегти свою державність. "Ми обрали своє право на вільне життя", - заявив він.

Маркович нагадав, що протягом минулого сторіччя чорногорці переважно не мали власної держави, а вступ до альянсу відбувся "за 100 років після того, як Чорногорія була видалена з карти світу та за 11 років після відновлення незалежності"

"Більше ніколи не станеться такого, що хтось буде вирішувати наше майбутнє замість нас та за нашою спиною", - заявив він під оплески.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки

Як повернутися в Україну без паспорта? Цей текст варто прочитати кожному, хто принаймні іноді подорожує за кордон...

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?