Сенатор Маккейн представив свою стратегію місії США в Афганістані

Четвер, 10 серпня 2017, 17:39

Американський сенатор Джон Маккейн представив свою стратегію для США в Афганістані.

Про це повідомляє CNN.

Свій крок Маккейн пояснив тим, що адміністрація президента США Дональда Трампа досі не представила своєї стратегії.

Повідомляється, що афганська стратегія Маккейна охоплює збільшення кількості американських військ для місій боротьби з тероризмом, збільшення військової потужності США для допомоги афганським силам та надання американським військовим більш широких повноважень для націлювання на сили противника, включаючи бойовиків руху "Талібан", "мережі Хаккані", "Аль-Каїди" та ІДІЛ.

"Ми повинні подивитися правді у вічі: ми програємо в Афганістані, і час є важливим, якщо ми маємо намір переломити ситуацію", - йдеться у заяві Маккейна.

"Нам потрібен інтегрований цивільно-військовий підхід для підтримки антитерористичних заходів США, зміцнення потенціалу та спроможності афганського уряду та сил безпеки, а також треба інтенсифікувати дипломатичні зусилля, спрямовані на сприяння переговорному мирному процесу в Афганістані у співпраці з регіональними партнерами", - заявив він.

Маккейн хоче, щоб США уклали угоду з афганським урядом про тривалу присутність антитерористичних місій США в Афганістані, та хоче, щоб США посилили тиск на Пакистан, щоб припинити надання притулку бойовикам "Талібану" та "мережі Хаккані".

Раніше повідомлялося, що Пентагон відправить до Афганістану додатково майже 4000 військових. Це військове розгортання буде найбільшим за президентства Дональда Трампа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.