Квитки на потяг Київ-Варшава подешевшають на понад тисячу гривень

Понеділок, 28 серпня 2017, 18:25

Вартість квитка на поїзд №67/68 Київ-Варшава-Київ із 3 вересня буде знижено більш ніж на тисячу гривень.

Про це повідомляє сайт "Укрзалізниці"

Сьогодні вартість проїзду з Києва до Варшави становить 2441 гривню, а з 3 вересня складатиме 1340 гривень.

У повідомленні вказано, що вартість буде знижено "за домовленістю українських та польських залізничників".  В "Укрзалізниці" обіцяють розвивати міжнародне сполучення і надалі.

 "Безвіз відкрив нові можливості для мешканців України і "Укрзалізниця" сприяє подорожам до Європи та розвитку туризму. Гнучка тарифна політика, співпраця з нашими закордонними колегами дозволяє створювати привабливіші умови для пасажирів", – зазначив в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

Поїзд № 67 Київ-Варшава відправляється із Києва (за місцевим часом) о 16:52 та прибуває до Варшави о 08:29. У зворотному напрямку поїзд №68 Варшава-Київ (час місцевий) відправляється із Варшави о 16:01 та прибуває до Києва о 08:35.

Норма безкоштовного перевезення ручної поклажі при користуванні залізничним транспортом у міжнародному сполученні становить 36 кг.

Як уточнюють в "Укрзалізниці", вартість проїзду залежить від курсу євро на дату придбання проїзного документа та може змінюватись залежно від курсових коливань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: