Медведєв: санкції проти Росії зберігатимуться десятиріччями

Четвер, 3 серпня 2017, 08:10

Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв вважає, що санкції США проти Росії зберігатимуться десятки років.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Санкційний режим кодифіковано і він буде зберігатися десятиліттями, якщо не станеться якесь диво" - зазначив Медведєв.

"Причому він буде жорсткіший закону Джексона – Веніка, бо носить всеосяжний характер і не може бути відкладений спеціальними розпорядженнями президента без згоди Конгресу", - додав він.

Як заявив Медведєв, з введенням нових санкцій надії на покращення відносин між РФ і США настав кінець, Сполучені Штати, за його словами, оголосили Росії торгову війну.

На думку російського прем’єра, тепер стосунки США і Росії будуть вкрай напруженими незалежно від складу Конгресу і особи президента.

"Далі будуть тривалі з'ясування стосунків у міжнародних органах і судах. Подальше посилення міжнародної напруженості. Відмова від вирішення найважливіших міжнародних проблем", - спрогнозував Медведєв і наголосив на безглуздості санкцій, до яких Росія, за його словами, вже пристосувалася і які навіть пішли їй на користь.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп у середу підписав закон про санкції проти Росії. Однак він стверджує, що закон має серйозні недоліки.

Обидві палати Конгресу США підтримали законопроект "Протидія супротивникам Америки через санкції". У ньому важливе місце відведене підтримці суверенітету і територіальної цілісності України, а також посиленню санкцій проти РФ

Документ обмежує можливість Трампа знімати санкції з Росії, а також підтверджує дію обмежень, накладених минулою адміністрацією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.