Moody's прогнозує обмеження інвестицій у Росію через нові санкції США

Понеділок, 7 серпня 2017, 15:28

Дослідники міжнародного рейтингового агентства Moody's дійшли до висновку, що нові санкції США є негативним фактором для Росії, оскільки можуть обмежити приплив інвестицій в країну.

Про це повідомляє "Коммерсант".

Крім того, Moody's очікує на посилення відтоку капіталу з Росії, тимчасове зниження вартості рубля і підвищення інфляційних очікувань.

Разом з тим, агентство прогнозує позитивну динаміку російського ВВП в 2017 році вперше з 2014 року.

"Розширені санкції - несприятливий сигнал для інвесторів, особливо іноземців, які лише недавно почали підлаштовуватися під існуючий режим санкцій", - наводить витяг з дослідження Moody's "Интерфакс".

Санкції вплинуть негативно і на внутрішніх інвесторів, які хотіли б скористатися перевагами внаслідок поліпшення конкурентоспроможності Росії.

Детальніше про нові антиросійські санкції США читайте у матеріалі на сайті ЄвроПравди: "Сенат підтвердив новий пакет санкцій: що саме чекає на Росію".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.