ЄС запропонував програму підтримки Фонду енергоефективності на 5 років

П'ятниця, 15 вересня 2017, 15:22

Європейський Союз запропонував програму підтримки Фонду енергоефективності на 5 років.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час зустрічі з віце-президентом Європейської комісії Марошем Шефчовичем, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Цю допомога будуть постійно доповнювати. Тобто, йдеться не про разову допомогу, а про тривалу підтримку як технічну, так і фінансову з боку Європейського Союзу", - сказав Зубко.

ЄС уже підтвердив готовність надати Фонду енергоефективності 100 млн євро, що надасть можливість наповнити Фонд і розпочати фінансування конкретних проектів з енергоефективності.

Як повідомлялося, наприкінці серпня Європейська комісія схвалила попереднє рішення про виділення 50 мільйонів євро на підтримку Фонду енергоефективності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.