Лідер Каталонії розчарований мовчанкою ЄС щодо референдуму

Субота, 30 вересня 2017, 12:46

Президент Каталонії Карлес Пучдемон розчарований мовчанкою ЄС щодо порушення Іспанією громадянських прав у зв'язку з референдумом.

Про це він заявив в інтерв'ю виданню Ara напередодні 1 жовтня, відповідаючи на запитання, чи розчарований він реакцією ЄС на події.

"Що стосується дебатів Каталонії та Іспанії, то ні. А що стосується питання громадянських прав, то так. Я думаю, що ЄС знехтував своєю відповідальністю", - сказав він, нагадавши про затримання людей та блокування Іспанією референдуму.

"ЄС, який є такий сміливий у здійсненні моралізаторських промов щодо інших місць на планеті, міг би щось сказати. У цьому сенсі я дуже розчарований", - додав він.

Нагадаємо, в ЄС не стали коментувати заклики до посередництва у конфлікті між офіційним Мадридом і Каталонією щодо референдуму про незалежність.

Як відомо, у неділю в Каталонії має відбутися референдум про незалежність від Іспанії. Офіційний Мадрид обіцяє не допустити його проведення.

Детальніше про референдум у Каталонії читайте у статті "Розлучення по-каталонськи: чи зможе Мадрид зупинити референдум та розпад Іспанії".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: