Путін попередив, що летальна зброя США поглибить конфлікт на Донбасі

Вівторок, 5 вересня 2017, 10:44

Якщо США поставлять зброю в Україну, то російські бойовики, які контролюють Донбас, можуть направити свою зброю в інші "зони" конфлікту.

Про це президент РФ Володимир Путін сказав на прес-конференції в Китаї, повідомляє УНІАН.

 "Це суверенне рішення (відправка летальної зброї Україні – Ред.) США - кому продавати зброю або поставляти безкоштовно, і тієї країни, яка є реципієнтом цієї допомоги. Ми на цей процес вплинути ніяк не зможемо", - сказав Путін.

За його словами, "є міжнародні правила і підходи: поставка зброї в зону конфлікту не йде на користь умиротворення, а лише погіршує ситуацію".

"Якщо це станеться в цьому разі, то принципово це рішення ситуацію не змінить, взагалі ніяк не вплине на зміну ситуації, але кількість жертв, безумовно, може збільшитися", - упевнений Путін.

 "Хочу підкреслити, щоб всім було зрозуміло: нічого не зміниться", - сказав президент РФ.

"Є ще один момент, на який варто звернути увагу: хто виношує такі ідеї. Це полягає в тому, що у самопроголошених республік достатньо зброї, в тому числі захопленої у протиборчої сторони - у націоналістичних батальйонів і так далі. І якщо американська зброя надходитиме в зону конфлікту, буде важко сказати, як чинитимуть проголошені республіки. Можливо, вони направлять наявну у них зброю в інші зони конфлікту, які чутливі для тих, хто створює проблеми для них", - сказав Путін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: