Екс-прем'єру Португалії висунули звинувачення у 31 злочині

Середа, 11 жовтня 2017, 16:29

Генеральна прокуратура Португалії в середу офіційно висунула звинувачення у корупції, відмиванні грошей та інших злочинах колишньому прем'єр-міністру Жозе Сократешу.

Про це повідомляє Publico.

Прокуратура загалом висунула звинувачення проти 28 підсудних, серед яких 19 осіб та 9 компаній, включаючи банкірів, бізнесменів та колишнього міністра.

Прокуратура звинувачує екс-прем'єра у 31 злочині: три пов’язані з корупцією, 16 – з відмиванням грошей, 9 – з фальсифікацією документів та три кваліфіковано як податкове шахрайство.

Прокурори стверджують, що Сократеш накопичив у Швейцарії 24 мільйони євро, незаконно отриманих від кількох компаній.

Сократеш раніше неодноразово заперечував свою причетність до злочинів і заявляв, що звинувачення мають політичну мотивацію. Він був прем'єр-міністром Португалії з 2005 по 2011 рік.

Слідство у його справі триває вже три роки. Генеральний прокурор Португалії ще в березні надав слідчим додатковий час для завершення розслідування проти екс-прем'єра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.