Уряд затвердив план виконання Угоди про асоціацію з ЄС

Середа, 25 жовтня 2017, 12:22

Кабінет міністрів України затвердив план заходів щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила, що план передбачає 2016 завдань і близько 5 тисяч заходів.

Климпуш-Цинцадзе зауважила, що план розроблений на основі порядку планування і оцінки ефективності виконання Угоди і узгоджується з планом пріоритетних дій уряду, стратегічними документами з питань секторальних реформ, включає узгоджені з ЄС дорожні карти наближення українського законодавства до європейського, інформує УНІАН.

Крім того, уряд затвердив стратегію комунікації в сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки.

Результатом реалізації стратегії має стати свідома підтримка широкими верствами населення України євроінтеграції як здійснення перетворень у країні.

Раніше Климпуш-Цинцадзе повідомляла, що після затвердження такого плану заходів уряд запропонує Раді ухвалити спільну "дорожню карту" схвалення євроінтеграційних законодавчих ініціатив.

За її словами, це документ закріпить спільну відповідальність уряду і парламенту в їх реалізації. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кінець проросійського реваншу: як Чорногорія повертається на проєвропейський шлях

Найближчими днями просербський та проросійський уряд Чорногорії має піти у відставку. Та чи стане легкою перемога над "друзями Путіна"?

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".