Україна очікує рішення США щодо летальної зброї - глава ВРУ на зустрічі з Волкером

П'ятниця, 27 жовтня 2017, 18:07

Україна очікує від США рішення про надання летального оборонного озброєння.

Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій на зустрічі зі спецпредставником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Звичайно, містер Волкер, ми очікуємо рішення про надання Україні летальної оборонної зброї", - сказав Парубій у Києві.

Спікер парламенту зазначив, що для України такий крок матиме велике значення не лише у військово-технічному плані, а й у символічному: як показник єдності у боротьбі проти агресії та порушення світового ладу.

Нагадаємо, віце-прем'єр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила раніше, що переговори з США щодо надання Україні летального оборонного озброєння вже перейшли в практичну площину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?