Прем'єр Угорщини застеріг від обмежень вільного руху для громадян ЄС

П'ятниця, 6 жовтня 2017, 11:49

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Європа має зосередити увагу на збереженні вільного руху громадян ЄС на тлі пропозицій щодо реформування блоку.

Про це повідомляє Reuters.

Орбан заявив, що пропозиції щодо посилення правил праці та контролю на внутрішніх кордонах ставлять під загрозу значні досягнення в європейському проекті.

"Поки ми будуємо великі плани щодо майбутнього Європи, Шенгенська система руйнується на наших очах. Ми маємо вільне переміщення робочої сили, але ми (деякі лідери ЄС) планують обмежити це", - сказав Орбан.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон 26 вересня запропонував провести масштабні реформи в політиці та економіці Європейського Союзу.

Він вважає, що ЄС потребує спільного бюджету та спеціальну посаду міністра фінансів. Наповнювати бюджет він пропонує за допомогою єдиного податку на фінансові операції і податку для великих інтернет-компаній.

У сфері безпеки французський президент пропонує створити спільні для Євросоюзу сили швидкого реагування, спільний оборонний бюджет та підрозділи цивільної оборони.

Для скорочення бюрократії Макрон пропонує зменшити кількість членів Єврокомісії до 15 осіб.

Детальніше про пропоновану Макроном реформу ЄС читайте у статті "Французький погляд на майбутнє ЄС: які реформи пропонує Еммануель Макрон".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: