Волкер та Сурков зустрінуться в одній з країн ЄС в грудні - ЗМІ

Понеділок, 20 листопада 2017, 14:15

Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер востаннє у 2017 році зустрінеться з помічником президента Росії Владиславом Сурковим у грудні.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на джерело "Interfax.ru".

"Чергову зустріч - останню цього року - заплановано на грудень, вона готується заздалегідь в одній із країн Євросоюзу", - сказав співрозмовник.

Він повідомив, що ключовою темою зустрічі стане модальність місії ООН на Донбасі.

"Питання безпеки залишається основною неврегульованою перешкодою до реалізації політичного сценарію. Проте учасники переговорів ініціюють різні підходи до впровадження спільних принципів стабілізації обстановки: по-різному бачать модальності присутності контингенту ООН у зоні конфлікту, хоча й мають єдине бачення цілей місії. Тому вони мають привести позиції до компромісного сценарію", - сказав співрозмовник.

Нагадаємо, нещодавно у Белграді відбулася зустріч спецпредставника Держдепартаменту США у справах України Курта Волкера з помічником президента РФ Владиславом Сурковим. Росія і США докладно обговорили можливість розміщення миротворчої місії ООН на сході України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.