У ЄС не вважають доцільним розділяти Східне партнерство

Четвер, 23 листопада 2017, 17:00

У ЄС вважають, що недоцільно розділяти Східнe партнерство у зв’язку з різними цілями країн-партнерів.

Про це журналістам у Брюсселі напередодні саміту Східного партнерства заявив високопоставлений чиновник у ЄС, передає кореспондент Європейської правди.

Чиновник визнав, що у ЄС свідомі, наскільки відмінними є європейські прагнення країн-партнерів.

"Різні країни мають різні прагнення. Та це не означає, що ми будемо виходити з того, щоб когось виключати через недостатні прагнення чи занадто високі прагнення", - відзначив високопосадовець.

Він додав, що ЄС визнає європейські прагненя України, Грузії та Молдови. "Це було зроблено на саміті у Ризі у 2015 році. Не думаю, що у нас будуть із цим проблеми цього року", - висловив сподівання чиновник.

За його словами, якщо якісь країни хочуть отримати більше переваг у рамках Східного партнерства, це найкраще обговорювати у двосторонньому форматі.

Як повідомлялося, в Євросоюзі ще не знають, чи будуть рекомендації Європейського парламенту щодо створення для України, Молдови та Грузії моделі "Східне партнерство плюс" відображені у декларації саміту "Східного партнерства", який пройде 24 листопада в Брюсселі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.