Міністерство економіки Литви очолив наймолодший в історії міністр

Понеділок, 27 листопада 2017, 17:42

Литовський президент Даля Грибаускайте у понеділок призначила міністром економіки голову парламентського комітету з економіки Віргініюса Сінкявічюса.

Про це повідомляє Delfi.

"Президент підписала декрет, яким призначила Віргініюса Сінкявічюса міністром економіки", - сказала журналістам головний радник президента Ліна Антанавічене.

Кандидатуру 27-річного політика минулого тижня представив прем'єр Саулюс Скверняліс. Сінкявічюс стане наймолодшим міністром після відновлення незалежності Литви.

Віргініюс Сінкявічюс

Посада міністра економіки звільнилася після того, як було заявлено про вихід з правлячої коаліції соціал-демократів на чолі з Гінтаутасом Палуцкасом.

Колишній міністр економіки, соціал-демократ Міндаугас Сінкявічюс не підтримав таку позицію партії, однак підкорився її волі і покинув пост.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки

Як повернутися в Україну без паспорта? Цей текст варто прочитати кожному, хто принаймні іноді подорожує за кордон...

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?