Німецька влада вибачилась перед пенсіонером, якого оштрафували за відпочинок на зупинці

Середа, 29 листопада 2017, 11:29

Міська влада Дюссельдорфа вибачилась перед пенсіонером, якому виписали штраф на 35 євро за короткий перепочинок на зупинці.

Про це повідомляє Bild.

Після протестів місцевих жителів, зокрема, у соціальних мережах, управління з питань правопорядку вибачилось перед літнім чоловіком, який протягом 8 хвилин відпочивав на зупинці, за що отримав штраф. Пенсіонер не буде змушений сплачувати цю суму.

Як раніше повідомляла ЄвроПравда, в обґрунтуванні штрафу повідомлялось, що пенсіонер використовував зупинку не за призначенням, оскільки він не користувався громадським транспортом. Чоловік, що страждає на деменцію, вигулював свого собаку і присів ненадовго на зупинці для перепочинку.

"Ми дуже шкодуємо через те, що сталося", - повідомив у прес-релізі глава управління з питань правопорядку Міхаель Ціммерман, додавши, що поведінку чоловіка слід було оцінити з точки зору адекватності та можливостей.

"При ухваленні рішення (щодо штрафу – Ред.) необхідно зважити на вік чоловіка (86 років, а не 85, як повідомлялось раніше – Ред.), який, звичайно, має природну потребу відпочити, а також на те, що біля вокзалу, окрім цієї зупинки, не було місць для сидіння. При зважуванні цих фактів стягнення повинно було бути скасоване", - заявив Ціммерман.

Водночас у міській владі запевнили, що порушення громадського порядку і надалі будуть каратись відповідно до закону. Зупинки часто стають місцем збору алкоголіків та безхатченків, таким чином пасажири громадського транспорту не можуть скористатися передбаченими для них місцями для сидіння.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.