В МЗС РФ звинуватили Польщу в "державному вандалізмі"

Четвер, 30 листопада 2017, 17:14

У Москві звинуватили у "державному вандалізмі" польську владу, за вказівкою якої здійснено частковий демонтаж елементів пам'ятника радянським військовополоненим.

Про це йдеться у повідомленні МЗС РФ.

"У Польщі не припиняються акції "державного вандалізму" щодо радянської / російської меморіальної спадщини" - заявили у відомстві.

При чиною такої заяви став частковий демонтаж монумента, встановленого в пам'ять про 20 тисяч радянських військовополонених, убитих гітлерівцями в листопаді 1941 року на території концентраційного табору Королювка. Демонтаж було здійснено відповідно до рекомендацій польського Інституту національної пам'яті і за рішенням влади міста Замостя. З пам'ятника видалені зображення серпа і молота, а також інформаційна табличка.

"Мова йде не тільки про завідомо протиправний характер дій польської адміністрації, яка нехтує відповідними двосторонніми угодами з Росією. Особливий цинізм і блюзнірство цього кроку полягає в тому, що спаплюжений об'єкт розташований в місці скорботи і людських страждань", - заявили в МЗС РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.