Кандидатами у президенти Чехії зареєструвалися 18 осіб

Середа, 08 листопада 2017, 16:21
Версія для друку Коментарі

Кандидатами на вибори президента Чехії, які відбудуться 12-13 січня наступного року, зареєструвалися 18 осіб.

Про це повідомила прес-служба МВС Чехії.

Реєстрація кандидатів завершилась напередодні. МВС розкриє імена кандидатів, які подали кандидатуру, лише 24 листопада - після прийняття рішення про реєстрацію або відмову кандидатам на пост президента республіки.

Для реєстрації кандидатом необхідно було зібрати 50 тисяч підписів або заручитися підтримкою 20 депутатів нижньої палати парламенту або 10 членів Сенату.

Вже відомо, що переобратися на другий термін спробує чинний президент Мілош Земан. Його основним опонентом є позапартійний кандидат, відомий вчений-хімік та колишній президент Чеської академії наук Їржі Драгош.

В останній момент в боротьбу за пост президента вступив екс-прем'єр Мірек Тополанек, якого розглядають як одного з основних суперників Земана. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter