У Німеччині засудили швейцарця за шпигунство

Четвер, 9 листопада 2017, 12:28

Вищий земельний суд у Франкфурті-на-Майні в четвер, 9 листопада, виніс вирок у справі про шпигунство.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

54-річного громадянина Швейцарії Даніеля М. засудили до одного року та десяти місяців ув'язнення умовно, а також до штрафу в 25 тисяч євро.

Чоловік визнав свою провину.

За даними суду, він збирав інформацію про організацію та методи роботи відомства, яке розслідує порушення податкового законодавства, в федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія.

Це відомство неодноразово купувало CD-диски та флешки з даними про громадян Німеччини, які ухилялися від податків та були клієнтами швейцарських банків. Шпигун намагався зібрати інформацію про німецьких посадовців, які проводили розслідування.

Обвинувачений погодився співпрацювати зі слідством. Федеральна прокуратура Німеччини подавала клопотання про його засудження терміном на два роки умовно. Сторона захисту клопоталася про півтора року засудження умовно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.