Порошенко пообіцяв референдуми щодо вступу до ЄС та НАТО у близькому майбутньому

П'ятниця, 1 грудня 2017, 11:51

Президент України Петро Порошенко не сумнівається в позитивних результатах майбутніх референдумів про вступ України до НАТО і Євросоюзу.

Про це він заявив на урочистому заході з нагоди Дня працівників прокуратури в п'ятницю в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми твердо тримаємо курс на євроатлантичну інтеграцію, - і навіть не сумнівайтеся, що в найближчому майбутньому в Україні точно пройдуть референдуми, аби долучитись до НАТО, і я переконаний, що народ України підтримає таку мою ініціативу і про членство в Європейському Союзі.

І результати голосувань будуть такими ж переконливо позитивними, як уже вписаний в аннали історії референдум про незалежність", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що Північноатлантичний альянс підтримує прагнення України набути повноцінного членства в НАТО.

Нагадаємо, вступ України до Європейського Союзу підтримують вже 56,2% опитаних українців, понад 43% виступають за вступ до НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.