Спецпосланець Держдепу США: Ми на боці тих, хто проти "Північного потоку-2"

Вівторок, 12 грудня 2017, 17:42
Версія для друку Коментарі

Спецпосланець Держдепу США заявила, що Сполучені Штати на боці тих країн, які виступають проти "Північного потоку-2".

Про це Сью Саарньо, в.о. спеціального посланця Держдепартаменту США з міжнародних енергетичних питань, заявила в інтерв'ю "ВВС Україна" під час свого візиту в Україну.

"Ми на боці тих країн, які виступають проти "Північного потоку-2". Ми вважаємо, що він не сприяє диверсифікації постачання енергоносіїв і диверсифікації маршрутів.

Ми вважаємо, що для Європи є небезпечним залежати на майже 75% від постачань з одного джерела", - сказала вона.

Саарньо також повідомила, що у США розуміють, що Німеччина підтримує цей проект.

"Але я хочу поговорити із представниками різних партій, з'ясувати їхню позицію. Деякі гравці мають цілком чітку позицію, але і для них є певні ризики.

Крім того, я хочу поговорити із представниками американського військового командування в Європі і почути їхні міркування, тому що це є питанням національної безпеки", - зазначила вона.

Раніше повідомлялося, що влада німецької федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія схвалила будівництво газопроводу Північний потік-2".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter