Туска вкотре допитають у справі Смоленської катастрофи

Вівторок, 12 грудня 2017, 18:50
Версія для друку Коментарі

Екс-прем’єр Польщі, а нині голова Європейської ради Дональд Туск 23 квітня 2018 року дасть свідчення у справі Смоленської катастрофи.

Про це повідомляє Polskie Radio.

Окружний суд Варшави 23 квітня 2018 року допитає екс-прем’єра як свідка у справі Томаша Арабського (екс-голови канцелярії прем’єра Туска), якого судять за невиконання службових обов’язків під час організації візиту президента Польщі Лєха Качинського до Катині 10 квітня 2010 року.

 Про визначення судом дати слухання екс-прем’єра Польщі поінформував речник Окружного суду у Варшаві з кримінальних справ Пйотр Боярчик.

"Сьогодні (12 грудня) Окружний суд у Варшаві на відкритому засіданні вирішив, що 23 квітня 2018 року о 10:00 відбудеться допит як свідка екс-прем’єра Дональда Туска", - сказав він.

Як відомо, у процесі в Окружному суді Варшави, крім Томаша Арабскього, проходять також чотири інші чиновники – двоє з канцелярії прем’єра і двоє з посольства Польщі у Москві.

Приватний обвинувальний акт направила частина родин жертв Смоленської катастрофи.

Підсудні не визнають своєї вини. Їм загрожує до 3-х років позбавлення волі.

Нагадаємо, 10 квітня 2010 року неподалік летовища "Сєвєрний", що поблизу Смоленська, розбився літак Ту-154 з президентом Польщі Лехом Качинським на борту.

У катастрофі загинуло 96 осіб. Польська делегація прямувала на заходи з нагоди 70-ї річниці Катинського злочину.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter