В РФ назвали "небезпечним прецедентом" рішення Канади про зброю для України

Четвер, 14 грудня 2017, 09:33

В Росії заявили, що Канада своїм рішенням про зняття обмежень на продаж Україні вогнепальної зброї вступає у "внутрішньоукраїнський" конфлікт.

Про це заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації РФ Франц Клинцевич, передає ТАСС.

"Офіційно схваливши постачання летальної зброї Києву, уряд Канади, на мій погляд, не до кінця розуміє, у що він втягує свою країну. Не виключаю, що поставки здатні якоюсь мірою змінити співвідношення сил, що протистоять один одному на Донбасі, але справа все-таки в іншому.

Створюється дуже небезпечний прецедент. По суті, Канада стає стороною внутрішньоукраїнського конфлікту з усіма витікаючими звідси наслідками", - сказав заступник голови комітету Ради Федерації РФ.

Нагадаємо, 13 грудня Канада включила Україну у контрольний перелік країн, до яких дозволено поставки автоматичної стрілецької зброї (Automatic Firearms Country Control List).

В даний час до переліку включено 39 країн, в основному країни-члени НАТО, а також Австралію, Ботсвану, Чилі, Республіку Колумбію, Фінляндію, Ізраїль, Кувейт, Нову Зеландію, Перу, Саудівську Аравію, Республіку Корею та Швецію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua