Юнкер: Другий етап Brexit-переговорів буде складнішим, ніж перший

П'ятниця, 15 грудня 2017, 11:46

Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер вважає, що другий етап переговорів про вихід Великої Британії з ЄС буде значно складнішим, ніж перший.

Про це повідомляє Reuters.

"У мене є надзвичайна віра у британського прем'єр-міністра. Вона погодилася зі мною та паном Барньє (переговірник ЄС - Ред.), що спочатку угода про вихід буде оформлена та проголосована, а тоді ми подивимося.

Другий етап буде значно важчим, ніж перший, а перший був дуже складним", - заявив Юнкер перед початком другого дня саміту ЄС.

Як відомо, сьогодні лідери 27 країн ЄС мають дати дозвіл на початок переговорів з Лондоном про перехідний період та майбутні торговельні відносини з Британією.

Нагадаємо, Європарламент 13 грудня закликав лідерів ЄС дозволити почати наступний етап переговорів щодо виходу Британії з ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.