США запровадили санкції проти двох військових підприємств РФ

Середа, 20 грудня 2017, 09:53
Версія для друку Коментарі

Міністерство торгівлі США запровадило санкції щодо двох російських компаній, які працюють на військово-промисловий комплекс РФ.

Відповідне рішення було опубліковане у федеральному реєстрі США.

Санкції стосуються акціонерного товариства "Дослідне конструкторське бюро "Новатор" і Федерального науково-виробничого центру "Титан-Барикади".

"Ці компанії виробляють для російського міністерства оборони комплекси крилатих ракет наземного базування, дальність польотів яких заборонена в рамках Договору про ракети середньої і малої дальності. Тому є достатньо підстав вважати, ґрунтуючись на конкретних і зрозумілих фактах, що вони були залучені до дій, що суперечать національній безпеці або зовнішньополітичним інтересам Сполучених Штатів", - йдеться в повідомленні.

Згідно з рішенням, міністерство вводить режим експортного ліцензування на продукцію компаній, які потрапили в чорний список, а також на пов'язані з ними товари з інших країн, якщо в них є американські комплектуючі.

Нагадаємо, у жовтні Держдепартамент США опублікував список російських компаній, які потрапляють під американські санкції.

До переліку увійшли 39 компаній, серед яких "Калашников", "Ростех", "Рособоронекспорт", "Іжмаш", "Сухой", "МіГ", "Туполєв", "Алмаз-Антей" та інші.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter