Німеччина лідирує в ЄС за розглядом заявок на притулок

Понеділок, 4 грудня 2017, 08:59

За перші 6 місяців 2017 року Німеччина розглянула більше заявок на надання притулку, ніж всі інші країни ЄС разом узяті.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на Die Welt.

За підрахунками агентства Eurostat, Німеччина розглянула понад 357 тисяч заявок. Всі інші 27 країн ЄС прийняли рішення по 199 тисяч заяв про надання притулку. Мова йде про так звані  "первинні" заявки, тобто перше звернення біженців до влади про притулок.

Die Welt зазначає, що дані статистичного агентства ЄС розходяться з даними Федерального відомства Німеччини у справах міграції та біженців (BAMF). За підрахунками останнього, у ФРН розглянули понад 388 тисяч заявок на надання притулку.

Німеччина залишається найбільш бажаною метою для біженців, пише Die Welt. За даними видання, з квітня 2016 року в цю країну щомісяця прибувають близько 15 тисяч нових шукачів притулку.

У суботу, 3 грудня, стало відомо, що німецький уряд збільшив суми виплат добровільним репатріантам. Так, сім'я біженців з трьох осіб, якій було відмовлено в наданні притулку і яка вирішить добровільно повернутися на батьківщину, може отримати до 6000 євро.

З лютого по жовтень 2017 року лише 8639 біженців погодилися добровільно повернутися додому. Ще 19520 людей були депортовані німецькою владою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua