Ураган "Фрідеріке" завдав Німеччині збитків на 500 млн євро

П'ятниця, 19 січня 2018, 16:21

Німецькі страховики підрахували, що ураган, які напередодні обрушився на Німеччину, заподіяв шкоди на 500 мільйонів євро (614 мільйонів доларів).

Про це повідомляє AFP.

Німецький Союз страховиків повідомив, що найгірша за десятиліття буря у країні спричинила збитків на 500 мільйонів євро. Однак, вони становлять лише чверть збитків, завданих сильним ураганом у 2007 році. Тоді сума сягнула близько двох мільярдів євро.

Окремо, голландські страховики повідомили про 90 млн євро в якості відшкодування збитків у Нідерландах.

"За нашими першими оцінками, збиток завданий будинкам та автомобілям становить не менше 90 мільйонів євро", - повідомили у Голландській Асоціації страховиків.

Однак, ще окремо будуть оцінюватися збитки, завдані підприємствам, урядовим будівлям та у сфері сільського господарства.

Повідомляється, що поїзди на міжміських лініях Німеччини поступово відновили роботу після того, як були припинені через ураган, що викликав транспортний хаос по всій північній Європі.

Раніше повідомлялося, що внаслідок урагану Фрідеріке, що лютує у кількох європейських країнах, у четвер загинули щонайменше десять осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.