Грибаускайте у Давосі говоритиме про виклики з боку Росії

Понеділок, 22 січня 2018, 09:11

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі президент Литви Даля Грибаускайте має намір звернути увагу світової громадськості на виклики з боку Росії.

Головний радник президента Неріюс Алексеюнас заявив агентству ELTA, що однією з головних тем форуму буде світовий устрій майбутнього, інформує Delfi.

Грибаускайте планує звернути увагу учасників на російсько-білоруські військові навчання "Захід-2017", що відбувалися в минулому році.

"Я думаю, що Давос насправді - це прекрасна арена, щоб представити бачення Литви як в сфері безпеки, так і вплив нашого регіону, і, я б сказав, внесок в загальну безпеку Європи і політику. І разом з тим це можливість звернути увагу на такі речі, як Україна, і навчання "Захід-2017", що відбувались минулого року", - сказав він.

За його словами, якщо дивитися з перспективи регіону Східної Європи, Росія є "одним з найважливіших викликів, який ми бачимо". За словами радника Грибаускайте, президент Литви разом з главами Польщі та України візьме участь в сесії, де буде обговорюватися питання майбутнього світового устрою.

Раніше повідомлялось, що президент України Петро Порошенко зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом в Давосі.

Всесвітній економічний форум в Давосі пройде з 23 по 26 січня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.