Минулоріч 276 українців отримали у Польщі міжнародний захист

Понеділок, 22 січня 2018, 11:19

Минулого року 276 громадян України отримали в Польщі статус біженця або іншу форму міжнародного захисту.

Про це повідомили в Управлінні з питань іноземців, інформує "Польське радіо".

У 2017 році 5 тисяч іноземців попросили у Польщі надати їм міжнародний захист. Статус біженця або іншу форму захисту отримали 520 осіб, в основному українці, росіяни та громадяни Таджикистану.

Речник Управління з питань іноземців Якуб Дудзяк повідомив, що критеріям надання однієї з форм міжнародного захисту відповідали, передусім, громадяни: України (276 осіб), Росії (87 осіб) та Таджикистану (35 осіб).

Крім того, 227 іноземців отримали дозвіл на толерантне перебування або згоду на перебування з гуманітарних причин (так званий національний захист).

Дудзяк відзначив, що трохи більше половини іноземців (57%) подали клопотання вперше. Одна заява стосувалася в середньому двох осіб, натомість у випадку громадян Росії – трьох осіб. Приблизно половина іноземців у заявах – це діти.

Головні форми міжнародного захисту – це статус біженця та додатковий захист. Іноземцю надають міжнародний захист, якщо у країні походження йому загрожує переслідування або існує справжній ризик втрати життя і здоров’я. Це питання у Польщі регулює закон про надання іноземцям захисту на території Республіки Польща. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua