Біженці призвели до збільшення випадків насильства в Німеччині – дослідження

Середа, 3 січня 2018, 15:38

Через кризу біженців Німеччина пережила погіршення ситуації щодо зафіксованих випадків насильства.

Про це свідчать результати спеціального дослідження, зроблено на замовлення Міністерства у справах сім'ї Німеччини, повідомляє Deutsche Welle.

Автори дослідження вказали на істотне збільшення кількості випадків насильства за період з 2014 по 2016 роки на прикладі федеральної землі Нижня Саксонія. Зростання таких випадків аналітики пояснюють кризою біженців.

Згідно з офіційною статистикою, кількість зафіксованих поліцією з 2014 по 2016 роки випадків насильства зросла у цій федеральній землі на 10,4%. На 92,1% це зростання можна пояснити фактором біженців, запевняють автори дослідження.

Поліція класифікувала майже кожен дев'ятий випадок насильства як пов'язаний з мігрантами. Сюди потрапили як ті, хто подав заявку на отримання статусу біженця чи вже отримав будь-який вид захисту, або ж навпаки їм було відмовлено в наданні притулку.

Так само під цю статистику підпадали й ті, хто опинився в категорії осіб з "недозволеним перебуванням". Тож частка біженців, підозрюваних у скоєнні пов'язаних з насильством злочинів, вища, ніж в цілому серед населення.

Водночас у дослідженні немає підтверджень поширеним кліше, що біженці в цілому більше схильні до скоєння протиправних дій. Натомість автори вказують на інші чинники, зокрема й на те, що серед біженців значно більша частка осіб, котрі саме такого віку, в якому люди досить часто мають проблеми з законом.

Так само, на думку аналітиків, зростанню насильства сприяє й той факт, що біженців різного віросповідання та походження нерідко досить щільно поміщають у притулках.

Крім того, громадяни активніше повідомляють про скоєння біженцями злочинів, ніж про аналогічні правопорушення, вчинені іншими громадянами. Ще одним фактором поширеності насильства серед біженців є його виправдання "чоловічими нормами поведінки", поширеними серед біженців, наголошують автори дослідження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua