Більшість німців не підтримують формування нової великої коаліції

П'ятниця, 05 січня 2018, 09:19
Версія для друку Коментарі

Німці все скептичніше ставляться до перспективи формування нової "великої коаліції" у складі Християнсько-демократичного союзу (ХДС), Християнсько-соціального союзу (ХСС) і Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН).

Про це свідчать результати опитування ARD-Deutschlandtrend, який був проведений соціологічним інститутом Infratest dimap за дорученням суспільно-правової медіакомпанії ARD і газети Die Welt, передає Deutsche Welle.

Так, 52% респондентів вважають союз блоку ХДС/ХСС з СДПН "не дуже хорошим" чи "поганим". У свою чергу створення "великої коаліції" вважають "дуже хорошим" чи "хорошим" 45% опитаних.

Згідно з тим же дослідженням, все більшої популярності в німецькому суспільстві набуває ідея проведення нових виборів в бундестаг. 54% опитаних підтримують перевибори в разі провалу переговорів про "велику коаліцію". Створення уряду меншості підтримали 42% респондентів.

Нагадаємо, лідери Християнсько-демократичного союзу, Християнсько-соціального союзу та Соціал-демократичної партії Німеччини домовилися почати переговори про велику коаліцію 7 січня.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter