У Польщі збирають кошти для українки, яку роботодавець лишив паралізовану на лавці

Середа, 14 лютого 2018, 11:16
Версія для друку Коментарі

У Польщі відкрили збір коштів для українки, яку роботодавець після інсульту лишив паралізовану на лавці.

Про це йдеться у повідомленні почесного консула України в Познані Вітольда Хоровського на Facebook.

Українка працювала нелегально в одній з поважних фірм у Познані. Раніше вона працювала на цього ж роботодавця законно, і їй обіцяли забезпечити легалізацію і надалі.

Після раптового інсульту роботодавець зволікав з реакцією на прохання про допомогу, а потім відвіз її на автомобілі у сусіднє місто, де залишив паралізовану на лавці на автобусній зупинці.

Перехожі сприйняли жінку за п'яничку і викликали поліцію.

Після з'ясування обставин українку помістили до лікарні МВС Польщі у Познані. Для покриття вартості її лікування був відкритий збір коштів.

"Я боюся, що якщо ми не допоможемо їй швидко, Оксана, ймовірно, буде доставлена ​​до України, що ускладнить її лікування, реабілітацію та, можливо, судове провадження у справі", - написав Хоровський.

Як повідомляє канал WTK, днями фірму, де працювала українка, відвідали працівники Державної інспекції праці і поліціянти. У поліції не виключають, що звернуться до прокуратури у цій справі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter