У Парижі вперше провели перепис безхатьків, нарахували понад 3000 осіб

Середа, 21 лютого 2018, 19:38

У Парижі вперше в історії міста провели перепис безхатьків, який засвідчив, що на вулицях живуть щонайменше 3 тисячі осіб.

Про це повідомляє The Local.

15 лютого близько 1500 паризьких волонтерів та 300 чиновників провели перепис, пройшовши вулицями і перераховуючи кількість людей, які спали у спальних мішках прямо на асфальті. 

Бездомних також питали про проблеми з побутом та здоров'ям, збираючи дані, які дозволять міській владі розробити кращу політику для допомоги безхатькам.

Заступник мера Бруно Джуліар оголосив, що волонтери нарахували 2952 осіб, які спали просто неба і 672 осіб у спеціальних зимових притулках. Однак він зазначив, що ці цифри, ймовірно, значно нижчі реальної кількості бездомних.

"Не були враховані автомобільні парковки, а також не перевірялися сходи будівель, зокрема, у соціальному житлі", - сказав він, вказуючи на місця, де люди, як правило, шукають притулок взимку.

Перепис також показав, що на північному сході французької столиці проживає, як правило, більша кількість бездомних людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала для них проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.