ЄС надає 17 мільйонів євро на підтримку науки та інновацій в Україні

Вівторок, 6 лютого 2018, 18:15

Українські організації отримають 17,23 млн євро на втілення своїх проектів у рамках програми ЄС "Горизонт 2020".

Про це повідомляє представництво ЄС в Україні на своїй сторінці у Facebook.

Серед 83 організацій, які отримають кошти, - заклади вищої освіти, дослідницькі установи та представники приватного сектору.

Загалом 505 організацій з України взяли участь у підготовці 915 заявок на суму 312,81 млн євро. Такими чином, Україна займає шосте місце серед всіх асоційованих країн програми ЄС "Горизонт 2020" - відразу після Сербії та Ісландії як за кількістю учасників, так і за сумою отриманого фінансування. За цими показниками Україна в три рази випереджає Туніс, Боснію та Герцоговину і Молдову.

"Потенціал України є значно більшим. Для його реалізації вона має продовжити реформи із створення більш сприятливого середовища для посилення співпраці українських наукових та виробничих установ з їхніми партнерами в ЄС, а також іншими країнами-учасницями програми "Горизонт 2020", - йдеться у повідомленні.

В березні 2015 року Україна стала асоційованим членом програми ЄС "Горизонт 2020". Відтоді українські організації отримали змогу брати участь в програмі на тих же умовах, що й країни-члени ЄС та інші асоційовані члени "Горизонт 2020".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua