Рада ратифікувала договір з Молдовою про спільний контроль на кордоні

Четвер, 1 березня 2018, 18:58

Верховна Рада ухвалила урядовий закон про ратифікацію Договору між урядами України та Республіки Молдова про спільний контроль осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у спільних пунктах пропуску через українсько-молдовський державний кордон.

Про це повідомляє УНІАН.

За це рішення проголосували 234 народних депутати за необхідного мінімуму в 226 голосів.

Закон (№0175) передбачає ратифікацію відповідного договору, укладеного 6 жовтня 2017 року в Молдові.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, реалізація цієї угоди сприятиме подальшому розвитку добросусідських відносин між Україною і Республікою Молдова, а також розвитку соціально-економічної ситуації в зазначеному регіоні, забезпеченню дотримання режиму на українсько-молдавському державному кордоні та поліпшенню умов для його перетину.

Нагадаємо, 6 жовтня 2017 року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман і прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп підписали низку важливих двосторонніх документів.

Зокрема, сторони підписали угоду між Кабінетом міністрів України та урядом Республіки Молдова про реадмісію та імплементаційний протокол про порядок його реалізації, а також угоду про спільний контроль осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у спільних пунктах пропуску через українсько-молдовський державний кордон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.

Більше безпеки, менше корупції: чому ЄС змінює свою думку щодо ядерної енергії

Найближчим часом ЄС може докорінно змінити свої підходи до ядерної енергетики. І це однозначно добра новина для України.

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...