Глава Пентагону: РФ витрачає гроші на зброю, яка їй нічого не дасть

Понеділок, 12 березня 2018, 08:30

Нещодавні заяви президента РФ Володимира Путіна про створення у Росії нового покоління високотехнологічної зброї не вплинули на військову стратегію Америки.

Про це у неділю заявив міністр оборони США Джим Меттіс, повідомляє "Голос Америки".

Як відомо, 1 березня Путін продемонстрував відео та описав декілька нових видів озброєння, які розробляються Росією, включно із гіперзвуковими крилатими ракетами, які здатні оминати систему ПРО.

Меттіс заявив, що продемонстроване Путіним не впливає на позицію Пентагону.

"Я переглянув кліпи, які показав Путін... і не побачив жодних змін в оснащенні російських збройних сил. Кожна з систем, про які говорив Путін, ще потребує багаторічної доробки, тому вони не вплинуть на військовий баланс сил", - заявив міністр оборони США.

Одна з технологій, продемонстрованих Путіним, - підводний безпілотник, який може завдати удару по узбережжю США, але Меттіс заявив, що це нічого не змінює, бо Росія вже здатна завдавати удару по портах США за допомогою ракет.

"Це ні на що не впливає, окрім кількості грошей, які вони готові витратити на щось, що не змінює стратегічного балансу", - сказав Меттіс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.

Більше безпеки, менше корупції: чому ЄС змінює свою думку щодо ядерної енергії

Найближчим часом ЄС може докорінно змінити свої підходи до ядерної енергетики. І це однозначно добра новина для України.

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...