Демократи Палати представників США вимагають у Трампа запровадити санкції проти РФ

Вівторок, 13 березня 2018, 09:14
Версія для друку Коментарі

Понад дві третини законодавців-демократів Палати представників закликали президента Дональда Трампа запровадити санкції проти Росії.

Про це повідомляє Голос Америки.

Щонайменше 137 демократів Палати представників підписали листа, в якому "рішуче закликали" Трампа дотриматися вимог закону, який він підписав улітку минулого року, і згідно з яким санкції накладено на осіб, що втримують ділові відносини з російськими збройними силами і розвідувальними організаціями.

"Ми рішуче закликаємо вас змінити курс, дотримуватися букви й духу закону, та продемонструвати, що безпека нашої країни та достовірність виборів недоторканні", сказано в листі.

Вони сказали, що Трамп пропустив визначений на 29 січня кінцевий термін для накладення санкцій, відомих як "Протидія супротивникам Америки через санкції".

Члени Конгресу, як республіканські прихильники Трампа, так і демократи, чинять тиск на адмінінстрацію для покарання Росії за те, що спікер Пол Раян назвав "підлою і систематичною атакою" на президентську кампанію 2016 року, і щоб запобігти можливому іноземному втручанню у проміжні вибори, які відбудуться у листопаді цього року.

Росія заперечила, що вона намагалася втручатися в американські вибори. Трамп заперечує будь-яку таємну змову між працівниками його кампанії і Москвою.

Як повідомлялося, республіканці у розвідувальному комітеті Палати представників США прийшли до висновку, що змови чи взаємодії передвиборного штабу Дональда Трампа і Росії не було.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Українки", російські гроші та Facebook: як британська фірма підтасовувала вибори по всьому світу

Три серії розслідування британських журналістів вже вийшли в ефір за останні три дні, спричинивши справжню бурю у світовій політиці. З’ясувалося, ця організація розгорнула бізнес із впливу на вибори у різних державах, не лише у США...

RFI

Привіт від Каддафі: за що затримали Ніколя Саркозі

У чому підозрюють екс-президента Франції? Все почалося з 2011 року, коли син Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам зажадав від Саркозі повернути гроші, які Лівія виділяла йому на президентську кампанію. Йдеться про суму не менш ніж 50 млн євро.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter