ЄСПЛ підтримав іспанців, які публічно спалили фото королівської пари

Вівторок, 13 березня 2018, 14:51
Версія для друку Коментарі

Європейський суд з прав людини став на бік двох іспанців, які у 2007 році публічно спалили фотографію королівської пари, зазначивши, що їхній протест дорівнює свободі слова.

Про це повідомляє The Associated Press.

Суд у Страсбурзі ухвалив рішення, що у 2007 році акція протесту двох іспанців під час візиту короля та королеви до Жирони, на північному сході Іспанії, була політичною, а не особистою, та мала "допустиму міру провокації", щоб донести свій меседж.

Повідомляється, що двоє іспанців були спочатку засуджені в Іспанії до 15 місяців в'язниці за образу королівської пари, згодом покарання замінили штрафом.

Двоє іспанців подали скаргу до ЄСПЛ після програшу апеляції в своїй країні. Тоді іспанський Конституційний суд постановив, що їх дії розпалюють ненависть і насильство проти монархії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Українки", російські гроші та Facebook: як британська фірма підтасовувала вибори по всьому світу

Три серії розслідування британських журналістів вже вийшли в ефір за останні три дні, спричинивши справжню бурю у світовій політиці. З’ясувалося, ця організація розгорнула бізнес із впливу на вибори у різних державах, не лише у США...

RFI

Привіт від Каддафі: за що затримали Ніколя Саркозі

У чому підозрюють екс-президента Франції? Все почалося з 2011 року, коли син Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам зажадав від Саркозі повернути гроші, які Лівія виділяла йому на президентську кампанію. Йдеться про суму не менш ніж 50 млн євро.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter