ЄСПЛ підтримав Німеччину, яка забрала у членів секти дітей, яких фізично карали

Четвер, 22 березня 2018, 14:56

Європейський Суд з прав людини підтримав рішення Німеччини, яка забрала дітей зі сімей християнської секти "Twelve Tribes" ("Дванадцять колін"), щоб захистити їх від тілесних покарань.

Про це повідомляє The Assiciated Press.

Страсбурзький суд заявив у четвер, що не виявив порушення європейських законів щодо захисту прав чотирьох сімей стосовно поваги до особистого і сімейного життя.

У рішенні суду йдеться, що рішення Німеччини забрати вісім дітей в 2013 році у членів секти "Дванадцять колін" в Баварії було виправданим через "ризик нелюдського або такого, що принижує гідність, поводження".

Суд зазначив, що "батьки залишалися переконаними в ході розгляду справи, що тілесні покарання є прийнятними", і що німецькі органи влади прийшли до висновку, що "у їхньому розпорядженні не залишається іншої наявної можливості, щоб захистити дітей".

Як відомо, секта "Twelve Tribes" була заснована вчителем середньої школи американського штату Теннессі в 1970-х роках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?