Косовські серби заблокували ключову дорогу до Приштини

Вівторок, 27 березня 2018, 15:53

Косовські серби у вівторок заблокували дорогу на півночі Косова у відповідь на видворення сербського високопоставленого дипломата.

Про це повідомляє Associated Press.

За даними агентства, серби заблокували вантажівками ключову дорогу, що зв'язує північ Косова з Приштиною.

Окрім того, через затримання дипломата в Косові розпалася урядова коаліція. Керівництво "Сербського списку", політичної групи сербської громади в Косові, прийняло рішення залишити уряд у Приштині.

У вівторок політики, які представляють сербську меншину в Косові, зустрілися з президентом Сербії Александром Вучичем у Белграді і повідомили його, що більше не будуть підтримувати уряд Косова.

Нагадаємо, у понеділок у північній части Митровиці – косовському анклаві із сербськомовним населенням – відбулася спецоперація із затримання Марка Джурича, головного сербського переговірника між Белградом та Приштиною у переговорах, які проводяться за посередництва ЄС.

У початкових повідомленнях йшлося, після захоплення, яке відбулося із застосуванням зброї та спецзасобів, дипломата повезли в столицю Косова. Косовська поліція підтвердила затримання, але повідомила, що повернула затриманого дипломата в Сербію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua