У Британії пожиттєво засудили вчителя, який хотів створити "армію дітей" для терактів

Вівторок, 27 березня 2018, 19:51

У Британії засудили до довічного ув'язнення прихильника ІДІЛ, який намагався залучити дітей до здійснення хвилі атак у Лондоні.

Про це повідомляє The Guardian.

Умар Хак був визнаний винним у спробі створити армію з дітей. Повідомляється, що у мечеті на сході Лондона чоловік показував їм відеозаписи, на яких терористи страчують людей, а також грав з ними рольові ігри в тероризм.

Фото The Guardian 

Повідомляється, що він також пропагував ІДІЛ студентам приватної ісламської школи у східному Лондоні, де викладав ісламські студії, попри відсутність кваліфікації й те, що він був найнятий лише як адміністратор.

Прихильник ІДІЛ також був засуджений за планування використати зброю та замінований автомобіль, щоб скоїти теракти у 30 місцях.

Поліція вважає, що Хак намагався радикалізувати не менше 110 дітей в мечеті та школи, серед них - 35 осіб наразі отримують довгострокову підтримку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.