Зловживання даними Facebook: Цукерберг погодився свідчити у Конгресі США

Середа, 28 березня 2018, 09:26

Засновник і власник найбільшої соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг після неодноразових закликів планує виступити в Конгресі США на слуханнях щодо захисту персональних даних.

Про це у вівторок повідомив телеканал CNN.

Співрозмовники телеканалу в Facebook повідомили, що Цукерберг дійшов до висновку, що йому доведеться давати свідчення Конгресу протягом декількох тижнів. Наразі компанія розробляє стратегію виступу Цукерберга в Конгресі.

Джерела в Facebook стверджують, що готовність Цукерберга до дачі показів також чинитиме тиск на генерального директора Google Сундар Пічаї і генерального директора Twitter Джека Дорсі зробити те ж саме.

Голова юридичного комітету американського Сенату Чак Грасслі офіційно запросив усіх трьох керівників на слухання 10 квітня, присвячені захисту персональних даних.

Раніше у вівторок ЗМІ повідомили, що засновник соцмережі Facebook відмовився відповідати на питання британських парламентарів у зв'язку зі скандалом довкола Cambridge Analytica.

Нагадаємо, компанія Facebook перебуває під вогнем критики, оскільки з'ясувалося, що британська аналітична фірма Cambridge Analytica зловживала великими об’ємами даних, отриманих через Facebook, щоб допомогти політикам здобути перемогу на виборах. Зокрема, йдеться про виборчу кампанію президента США Дональда Трампа і Brexit-кампанію.

Керівництво Європейського парламенту запросило Цукерберга надати пояснення з приводу скандалу із зловживанням персональними даними. У США також хочуть свідчень Цукерберга перед Конгресом.

Читайте детальніше: "Українки", російські гроші та Facebook: як британська фірма підтасовувала вибори по всьому світу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Допомогти європейцям повірити в Європу": чого чекати від нової голови Європарламенту

Вперше євроінституцію очолює представниця Мальти – найменшої країни ЄС. Хто така Роберта Метсола, що вона обіцяє та з чим буде боротися на чолі Європарламенту?

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.

Більше безпеки, менше корупції: чому ЄС змінює свою думку щодо ядерної енергії

Найближчим часом ЄС може докорінно змінити свої підходи до ядерної енергетики. І це однозначно добра новина для України.